SKATE & RECYCLE

MOKYKLOMS | ĮMONĖMS | BENDRUOMENĖMS

Ar žinai, kokius asmeninius ir komandinius įgūdžius tobulina riedlenčių sportas? Ar lengva atsistoti ant riedlentės? O kaip naujasis olimpinis sportas susijęs su perdirbimu ir tvarumu?

Viską sužinok “SKATE & RECYCLE” užsiėmime, kuris nepaliks abejingų įvairaus amžiaus ir įgūdžių dalyvių. Tiks bet kokiu metų laiku ir oru!

core-indoor

Riedlenčių sportas turi daugybę fizinių ir socialinių privalumų. Sportuojant dirba visi raumenys, gerėja koordinacija, pusiausvyra bei socialiniai gebėjimai, o riedlentės yra puiki žalioji susisiekimo priemonė.

cdiy-workshop1

Tačiau ar žinojai, kad riedlenčių gamyba pirmauja numiškinant kanadietiško klevo miškus, o net iki 100% unikalios riedlenčių medienos dar gali būti perdirbta ir panaudota antram gyvenimui?

Commune DIY perdirbimo dirbtuvės ir Core Indoor Vilnius riedlenčių parkas kviečia mokyklas, įmones bei bendruomenes susipažinti su riedlenčių sportu ir riedlenčių perdirbimu.

Užsiėmimų metu dalyviai mokosi važiuoti riedlente su patyrusiais treneriais, išmoksta judėjimo riedlente pradmenų, o dirbtuvėse su medžio apdirbimo įrankiais mokosi riedlentės perdirbimo ir gamybos pradmenų. Naujus įgūdžius dalyviai tikrinasi smagiose riedlenčių varžybose bei savo rankomis pasigamindami siuvenyrą iš perdirbtų riedlenčių.

VISOS PROGRAMOS

skate and recycle programa

Sportą jungsime su ekologija, kur mokysimės riedėti riedlente ir kūrybinio riedlenčių perdirbimo kartu su savo srities profesionalais. Komanda papasakos įdomių faktų apie riedlenčių kultūrą bei istoriją ir žinoma viską bandysime savo kojomis ir rankomis! 

DAUGIAU

Programos trukmė: 2,5 val.

Kaina:
– Mokinių/studentų grupėms: nuo 300€
– Suaugusių grupėms: nuo 300€

Dalyvių skaičius: 10-30 asm.

Vieta: Core Indoor Vilnius skatepark ir
Commune DIY dirbtuvės;
Savanorių pr. 176c, Vilnius

Atsisiųsti pasiūlymą PDF formatu: 
Skate & Recycle programa 2024

skate-only

Patyrę riedlentininkai supažindins su riedlente, saugumo instrukcijomis bei riedėjimo pagrindais. Lipsite ant riedlentės ir mokysitės kaip ją valdyti: užlipti, nulipti, o pagal gabumus – apsisukti ir nuvažiuoti nuo rampos. Daug sporto ir geros energijos garantuota!

DAUGIAU

Programos trukmė: nuo 1 val.

Kaina: nuo 100€

Dalyvių skaičius: 5-15 asm.

Vieta: Core Indoor Vilnius skatepark,
Savanorių pr. 176c, Vilnius

recycle

Commune DIY komanda supažindins su riedlenčių istorija ir riedlenčių šiukšlių problema. Aptars žiedinės ekonomikos pavyzdį ir kartu kvies mokytis perdirbimo – gamybos proceso. Teorines žinias taikysime praktikoje ir iš senų riedlenčių gaminsime kažką prisiminimui!

DAUGIAU

Programos trukmė: nuo 1 val.

Kaina: nuo 150€

Dalyvių skaičius: 10-30 asm.

Vieta: Commune DIY dirbtuvės,
Savanorių pr. 176c, Vilnius

Pasiruošę smagiam nuotykiui?

O gal norite, kad atvažiuotume pas jus į biurą ar renginį?

Susisiekite!

Norėdami pasirinkti kelias programas, žymėdami pasirinkimus laikykite paspaudę CTRL mygtuką